KONST / Litografier / Färglitografi 16218082

nr 1621 8082

Olle Nyman

(1909-1999), Sverige

Signerad, numrerad 238/300, daterad 80. Färglitografi, bildmått: 32x30cm, yttermått inklusive ram: 54x48cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 20 maj 2024
kl 20:36:05

17/5 23:36:27 1      100 kr
20/5 17:25:22 2      Vinnande bud

Olle Nyman

Läs mer om Olle Nyman